Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Общение > Разное

Важная информация

Разное Все остальное

Ответ
 
Опции темы
Старый 23.05.2024, 14:22   #1
Ziza
Форумчанин
 
Аватар для Ziza
 
Регистрация: 29.12.2017
Сообщений: 59
USD: 1.010
По умолчанию Кому потрібно носити ортопедичні дитячі черевики?

Привіт, друзі! У мене питання, що стосується здоров'я моєї доньки. Останнім часом вона почала скаржитися на біль у ногах після прогулянок. Ми звернулися до лікаря, і він порадив нам подумати про ортопедичні черевики. Але я зовсім не розумію, кому саме потрібні такі черевики? Чи це дійсно необхідно, якщо дитина просто скаржиться на біль у ногах, чи є якісь конкретні проблеми, при яких без них не обійтися? Дуже хотілося б почути ваші думки та поради з цього приводу!
__________________
Уровень самооценки на сегодня: вызывайте пожарных, потому что я огонь.
Ziza вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.05.2024, 14:24   #2
Стритрейсер
Форумчанин
 
Аватар для Стритрейсер
 
Регистрация: 26.12.2017
Адрес: Харьков
Сообщений: 350
USD: 1.030
Отправить сообщение для Стритрейсер с помощью ICQ
По умолчанию

Привіт усім! Додам ще трохи деталей з цього приводу. Ортопедичні черевики розроблені таким чином, щоб забезпечити правильне положення стопи та рівномірний розподіл навантаження. Вони мають жорсткий задник, що підтримує п'ятку, спеціальні вкладиші або супінатори для формування арки стопи, а також гнучку, але досить тверду підошву.
Стритрейсер вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.05.2024, 14:25   #3
pamejoy8
Форумчанин
 
Аватар для pamejoy8
 
Регистрация: 10.02.2021
Сообщений: 293
USD: 1.050
По умолчанию

Носіння таких черевиків може не лише виправити вже наявні деформації, але й запобігти їх подальшому розвитку. Це особливо важливо для дітей, адже їхні кістки та суглоби ще формуються і легко піддаються корекції.
__________________
Жизнь идет по маслу
pamejoy8 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.05.2024, 14:27   #4
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 797
USD: 1.020
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию

Доброго дня! Щоб внести більше ясності, хочу розповісти про основні випадки, коли необхідні ортопедичні черевики для дітей https://ortosalon.ua/ua/ortopediches...obuvi/botinki/ Це в першу чергу плоскостопість, коли стопа має знижену або зовсім відсутню арку. Також це вальгусна деформація стопи, коли п'ятка та пальці відхиляються назовні, утворюючи форму "Х". Крім того, ортопедичні черевики можуть бути рекомендовані при клишоногості, деформаціях пальців, а також при різних проблемах з хребтом і суглобами, що впливають на ходу.

Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 12:19. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com