Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Разное

Важная информация

Разное Покупка/продажа всего, что не вошло в предыдущие разделы

Ответ
 
Опции темы
Старый 22.08.2023, 20:37   #1
Vladis
Форумчанин
 
Аватар для Vladis
 
Регистрация: 18.09.2019
Сообщений: 251
USD: 1.020
По умолчанию Взуття на осінь у Дніпрі?

Мені потрібно придбати взуття на осінь в Дніпрі, і я чекаю від вас різних рекомендацій щодо покупки. Я весь у ваганнях, де краще шукати та обирати взуття для дощової пори. Можливо, хтось може поділитися досвідом або порадити певні магазини чи бренди? Буду вдячний за допомогу. Персонаж №1.
Vladis вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.08.2023, 20:38   #2
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 794
USD: 1.150
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию

А які тут можуть бути поради? Вам просто потрібно обійти всі торгові центри та магазини поруч. Пошукайте там, де вам подобається дизайн і розмір підходить. Осіннє взуття повинно бути зручним і відповідати вашому стилю. Адже це важливий елемент образу на цю пору року.
Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.08.2023, 20:46   #3
Vladis
Форумчанин
 
Аватар для Vladis
 
Регистрация: 18.09.2019
Сообщений: 251
USD: 1.020
По умолчанию

Розумію ваш підхід. Проте, може ви можете порекомендувати хоча б відомого виробника чи бренд, на який варто звернути увагу? Хочу бути впевненим у якості та довговічності взуття.
Vladis вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.08.2023, 20:46   #4
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 794
USD: 1.150
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию

Дякую за увагу.
Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.08.2023, 20:49   #5
Стритрейсер
Форумчанин
 
Аватар для Стритрейсер
 
Регистрация: 26.12.2017
Адрес: Харьков
Сообщений: 346
USD: 1.100
Отправить сообщение для Стритрейсер с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Vladis Посмотреть сообщение
Мені потрібно придбати взуття на осінь в Дніпрі, і я чекаю від вас різних рекомендацій щодо покупки. Я весь у ваганнях, де краще шукати та обирати взуття для дощової пори. Можливо, хтось може поділитися досвідом або порадити певні магазини чи бренди? Буду вдячний за допомогу. Персонаж №1.
Звісно, я готовий підказати тобі. Я вже давно замовляю взуття у Vitto Rossi, це дійсно якісний виробник. Вони мають чудовий асортимент як для чоловіків, так і для жінок. Я навіть можу поділитися посиланням на їхній сайт, тут ти зможеш знайти взуття в місті Дніпро https://vittorossi.ua/ua/shop/zhensk...buv/krossovki/ на будь-який смак і відповідно до останніх модних тенденцій.
Сам вже багато років ношу взуття цього виробника, воно просто не вбивається, ось моїм кросівкам вже 3 роки, вони ще досить у хорошому стані.

Последний раз редактировалось Стритрейсер; 03.09.2023 в 23:15.
Стритрейсер вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 03:59. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com