Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Общение > Разное

Важная информация

Разное Все остальное

Ответ
 
Опции темы
Старый 17.08.2023, 08:43   #1
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 776
USD: 1.020
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию Чи можу я зареєструватися на Прозоро як фізична особа-підприємець?

Чи можу я, як фізична особа-підприємець, зареєструватися на Прозоро? Я веду невеликий бізнес і хочу брати участь у державних закупівлях. Але чи це можливо для фізичних осіб-підприємців? Які вимоги та кроки потрібно виконати для реєстрації?
Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.08.2023, 08:44   #2
Евгения24
Форумчанин
 
Аватар для Евгения24
 
Регистрация: 09.11.2020
Сообщений: 416
USD: 1.020
По умолчанию

Звісно, фізичні особи-підприємці також можуть зареєструватися на Прозоро і брати участь у державних закупівлях. Для цього вам потрібно виконати кілька кроків, зокрема підготувати необхідні документи, включаючи копію паспорта та код ЄДРПОУ. Потім ви можете подати заявку на реєстрацію через електронну систему Прозоро.
Евгения24 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.08.2023, 08:48   #3
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 776
USD: 1.020
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию

Дякую за відповідь! А які ще документи потрібно надіслати та куди подавати заявку на реєстрацію? Чи є якісь конкретні вимоги чи деталі, які важливо врахувати при реєстрації фізичної особи-підприємця на Прозоро?
Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.08.2023, 08:49   #4
Евгения24
Форумчанин
 
Аватар для Евгения24
 
Регистрация: 09.11.2020
Сообщений: 416
USD: 1.020
По умолчанию

Звісно, ви, як фізична особо-підприємець, можете звернутися до офіційних джерел та платформи Прозоро для докладної інформації та вказівок щодо реєстрації. Також, на цьому сайті ви знайдете детальну інструкцію та повний пакет документів, які потрібні для реєстрації на Прозоро https://www.dzo.com.ua/registration/test_sellers . Цей ресурс надасть вам чітку інформацію та крок за кроком вказівки щодо процесу. Бажаю успішної реєстрації та плідного співробітництва на Прозоро!
Евгения24 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 13:41. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com