Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Авто > Авто

Важная информация

Авто Покупка/продажа автомобилей

Ответ
 
Опции темы
Старый 13.12.2023, 21:46   #1
Gorka
Форумчанин
 
Аватар для Gorka
 
Регистрация: 10.06.2021
Сообщений: 59
USD: 1.050
По умолчанию Автомобільні інвертори - який вибрати?

Привіт, друзі! Як обрати інвертор живлення для автомобіля і не тільки? Хочу купити щось таке підзаряджати гаджети в авто, але не можу визначитися з вибором! Можливо, хто-небудь може мені допомогти вибрати найкращий інвертор для підзарядки автомобіля і різних девайсів ? Дякую!
Gorka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.12.2023, 21:52   #2
Ivva
Форумчанин
 
Аватар для Ivva
 
Регистрация: 01.11.2017
Сообщений: 286
USD: 1.010
По умолчанию

Привіт! З радістю допоможу вибрати гарний інвертор. Спочатку треба звернути увагу на потужність інвертора - вона вимірюється в ватах. Також важливо подивитися на тип вхідного та вихідного струму, щоб цей прилад відповідав вашим потребам. Якщо потрібна допомога у виборі бренду чи моделі, питай!
Ivva вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.12.2023, 21:53   #3
Gorka
Форумчанин
 
Аватар для Gorka
 
Регистрация: 10.06.2021
Сообщений: 59
USD: 1.050
По умолчанию

Щось зовсім я заплуталась. Але що таке вхідний та вихідний струм? І як я можу зрозуміти, що відповідає моїм потребам? Я взагалі в цьому питанні - темній ліс!
Gorka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.12.2023, 21:58   #4
Ivva
Форумчанин
 
Аватар для Ivva
 
Регистрация: 01.11.2017
Сообщений: 286
USD: 1.010
По умолчанию

Не хвилюйтеся, все з часом стане ясно та зрозуміло! Щодо вхідного та вихідного струму: вхідний - це струм, який інвертор витягує з автомобільної батареї, а вихідний - той, який постачається на твої гаджети. Щоб вибрати правильно, подумай, що саме ви плануєте підключати та заряджати частіше за все.
Можу підказати гарний варіант - ось такий інвертор живлення 12V/230V 150W/300W PI02 від AMIO. Саме такий пуско-зарядний пристрій для автомобіля можна замовити в інтернет-магазині Алло https://allo.ua/ua/avtomobil-nye-invertory/ і за ціною він доступний. За допомогою такого чашоподібного автомобільного перетворювача напруги можна заряджати багато чого, з таким приладом у вас завжди буде все заряджено.
Ivva вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 02:00. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com