Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Общение > Разное

Важная информация

Разное Все остальное

Ответ
 
Опции темы
Старый 28.12.2023, 23:53   #1
pamejoy8
Форумчанин
 
Аватар для pamejoy8
 
Регистрация: 10.02.2021
Сообщений: 274
USD: 1.080
По умолчанию Покажіть приклад правильного ведення бізнесу в країні

Друзі, я нещодавно читав про певного Олександра Свіщова, українського бізнесмена, який, незважаючи на війну, продовжує розвивати свій бізнес і допомагати своїй країні. Особливо мене зацікавив його внесок у спорт і благодійність. Чи є у вас інформація про те, як його бізнес-підходи відрізняються від інших підприємців і як він вдається підтримувати свій бізнес у такі складні часи?
__________________
Жизнь идет по маслу
pamejoy8 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.12.2023, 23:53   #2
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 774
USD: 1.100
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию

Очевидно, що Олександр Свіщов не просто бізнесмен, але й людина з великим серцем. Його історія - яскравий приклад того, як можна поєднувати бізнес та благодійність, особливо в період війни. Він не тільки підтримує власні підприємства, але й активно займається соціальними проектами, підтримує спорт і культуру.
Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.12.2023, 18:53   #3
pamejoy8
Форумчанин
 
Аватар для pamejoy8
 
Регистрация: 10.02.2021
Сообщений: 274
USD: 1.080
По умолчанию

Згоден, його підхід дійсно надихає. Мені цікаво, як Олександр Свіщов справляється з такою кількістю обов'язків і як він бачить майбутнє свого бізнесу після війни? Чи є у нього якісь особливі стратегії чи принципи, якими він керується?
__________________
Жизнь идет по маслу
pamejoy8 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.12.2023, 18:54   #4
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 774
USD: 1.100
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от pamejoy8 Посмотреть сообщение
Друзі, я нещодавно читав про певного Олександра Свіщова, українського бізнесмена, який, незважаючи на війну, продовжує розвивати свій бізнес і допомагати своїй країні. Особливо мене зацікавив його внесок у спорт і благодійність. Чи є у вас інформація про те, як його бізнес-підходи відрізняються від інших підприємців і як він вдається підтримувати свій бізнес у такі складні часи?
Щоб зрозуміти підходи Олександра Свіщова до ведення бізнесу, я рекомендую відвідати його сайт Олександр Свіщов. Тут можна знайти багато інформації про його бізнес-стратегії, соціальні ініціативи та особисті принципи. Його сторінка відображає його бачення як у бізнесі, так і в житті, і показує, чому його підхід настільки унікальний і ефективний навіть в умовах війни.

Біографія Олександра Свіщова є прикладом того, як можна не лише вести успішний бізнес, але й робити значущий внесок у суспільство. Його підприємства не тільки приносять прибуток, але й виконують соціальну роль, допомагаючи підтримувати спорт, культуру та надавати допомогу тим, хто цього потребує. Він доводить, що бізнес може й повинен бути соціально відповідальним, особливо в складних часах. Його зусилля в благодійності та підтримці різноманітних проектів, які допомагають підтримувати та розвивати українську культуру і спорт, є надзвичайно цінними.

Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 22:24. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com