Показать сообщение отдельно
Старый 22.04.2024, 23:27   #4
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 481
USD: 1.050
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Стритрейсер Посмотреть сообщение
Я подивився на кілька варіантів купажованого віскі і здається знайшов кілька, які можуть мені підійти. Але ще досі вагаюсь. Чи можеш ти трохи більше розповісти про американські віскі? Я знайшов кілька варіантів від Jim Beam і хотів би зрозуміти, як вони можуть відрізнятися від ірландських чи шотландських? Які особливості смаку у них?
Подивись каталог віскі Jim Beam https://maudau.com.ua/category/viski...brand=jim-beam в інтернет магазині Maudau, де є чудовий вибір американського віскі за доступними цінами. Jim Beam, це відома марка, яка пропонує різні види бурбону, від класичних до особливих видань. Для початку можу порекомендувати "Jim Beam White Label", який відрізняється м'якістю та нотами ванілі і карамелі — чудовий варіант для новачків.

Якщо шукаєш щось з більш виразним смаком, спробуй "Jim Beam Black Extra Aged", який витриманий довше і має більш насичену смакову палітру з нотами спецій та дуба. Інша цікава опція — "Jim Beam Double Oak", витриманий у двох видах бочок, що надає йому особливої глибини смаку та аромату.

olezhek вне форума   Ответить с цитированием