Показать сообщение отдельно
Старый 25.11.2023, 13:17   #3
Vlad
Форумчанин
 
Аватар для Vlad
 
Регистрация: 19.11.2016
Сообщений: 109
USD: 1.020
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Game Посмотреть сообщение
Мені треба освіжити зовнішній вигляд свого Мерседеса, і шукаю рекомендації щодо якісного детейлінг у Львові. Машина вже кілька років на дорогах, і їй, безумовно, потрібен ніжний догляд. Хочу, щоби фахівці підійшли до справи серйозно, як до свого власного авто. Цікавить не тільки миття та полірування, а й щось глибше, щоб відновити первозданний блиск кузова, і салон треба пошаманити. Якщо у вас є позитивний досвід з якоюсь майстернею або сервісом, ділитесь будь ласка! І, звичайно, якщо є якісь секретні знижки чи акції, я буду вдячний за інфу.

Мені дуже сподобалося, як працюють хлопці зі студії Garage 66, тож тепер можу тобі рекомендувати саме цей детейлінг авто у Львові https://detailing.lviv.ua/ Ці фахівці підійшли до справи з особливою увагою. Вони не тільки провели відмінне миття та полірування, але й зробили щось неймовірне з кузовом. Моя машина немовби повернулася в минуле, коли я її тільки купив. Результат справді перевершив мої очікування. І салон вони оживили, тепер у машині перебувати набагато приємніше. Хлопці працюють професійно та з любов'ю до своєї справи. І, до речі, вони мають невеликі акції для постійних клієнтів, так що ти можеш уточнити у них деталі з цього приводу. У будь-якому випадку, рекомендую звертатися саме до них, даю гарантію, що не пошкодуєш!
Vlad вне форума   Ответить с цитированием