Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Мебель

Важная информация

Мебель Покупка/продажа мебели

Ответ
 
Опции темы
Старый 20.12.2023, 12:31   #1
polet
Форумчанин
 
Регистрация: 20.07.2020
Сообщений: 244
USD: 1.090
По умолчанию Порадьте модульні дивани

Друзі, хтось може порадити надійні меблі для вітальні? Зокрема, шукаю варіанти модульних диванів. Маю велику кімнату, і хочу максимально раціонально використовувати простір. Якісні матеріали та зручність - це ключові критерії. Чи є в когось досвід з меблевим магазином Interia? Або може, є інші рекомендації?
polet вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.12.2023, 12:31   #2
lexeto
Форумчанин
 
Регистрация: 28.06.2020
Сообщений: 235
USD: 1.090
По умолчанию

Спробую допомогти! Я нещодавно придбав модульний диван від Interia, і зараз вражений якістю. Матеріали дуже приємні на дотик, а каркас міцний. Зручності через вбудовані модулі - просто казка! Також вони мають стильний дизайн. Рекомендую звернутися в магазин та випробувати відразу на місці. Там є багато різних варіантів.
lexeto вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.12.2023, 12:32   #3
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 473
USD: 1.090
По умолчанию

Привіт! Як раз розглядаю модульні дивани, і Interia - один із варіантів. Але мене цікавить, як вони виглядають у реальному інтер'єрі? Може, хтось поділиться фото чи враженнями? І, звісно, цікаво, чи задоволені ви обслуговуванням та якістю, якщо вже здійснили покупку.
olezhek вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.12.2023, 12:32   #4
tikig158
Форумчанин
 
Регистрация: 28.06.2020
Адрес: Киев
Сообщений: 125
USD: 1.040
По умолчанию

Привіт, друзі! Я хочу поділитися з вами неймовірно вигідною пропозицією від нашого улюбленого меблевого магазину - Interia! Я саме що придбав у них чудовий модульний диван https://interia.com.ua/divani/modulnye-divany/ і залишився абсолютно задоволений.
Зараз у магазині Interia триває спеціальна акція, яка просто не має аналогів! При купівлі будь-якого модульного дивана ви отримуєте не тільки стильний та комфортний меблевий елемент, але і ексклюзивну можливість отримати знижку на додаткові елементи меблів для вашого інтер'єру.
tikig158 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.01.2024, 12:55   #5
Nikki_23
Форумчанин
 
Регистрация: 19.02.2020
Сообщений: 186
USD: 1.050
По умолчанию

Кілька днів тому купив сучасний комод для спальні https://welovemebel.com.ua/ua/catalo...ara-is-komody/ в магазині WELOVEMEBEL. Простий процес замовлення, оперативна доставка і вражаюча якість товару. Рекомендую!
Nikki_23 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 00:37. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com