Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Общение > Разное

Важная информация

Разное Все остальное

Ответ
 
Опции темы
Старый 29.06.2022, 09:52   #1
ЛунныйСвет
Форумчанин
 
Аватар для ЛунныйСвет
 
Регистрация: 28.03.2017
Сообщений: 640
USD: 1.110
По умолчанию Відпочинок в Карпатах

Друзі, я вирішила з вами обсудити одне єдине питання. Куди саме можна заглянути найближчого часу, щоб можна було розпланувати відпочинок у Карпатах? Буду вдячна за коментарі із цього приводу, тому сподіваюся, що ви відпишетеся.
ЛунныйСвет вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.06.2022, 10:35   #2
ПутьДорожка
Форумчанин
 
Аватар для ПутьДорожка
 
Регистрация: 05.07.2017
Сообщений: 630
USD: 1.010
По умолчанию

Так, чим можу, тим допоможу. Не змогла ось так просто узяти і пройти повз ваше повідомлення, вирішила проконсультувати і поділитися думками. Якщо хочеться чогось незвичайного, у вашому повному розпорядженні ось цей https://koruna.ua/zyma/ готель, який пропонує відпочинок в Карпатах взимку для туристів. Можна покорити вершину, бо це дійсно дуже вдала ідея і не треба буде їхати кудись ще – бо на території «Коруни» ви знайдете усі задоволення. Гірські лижі, снігоходи, зіплайн, пейнтбол і багато усього цікавого. Не вірите? Вам вдасться відкрити чарівний світ пригод разом з близькими людьми, як це вийшло в мене. Дуже хвилювалася, що не зможу встати на лижі, але завдяки інструктору мені це вдалося – перемога у скарбницю.
ПутьДорожка вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.02.2024, 17:34   #3
никки
Форумчанин
 
Аватар для никки
 
Регистрация: 29.09.2020
Сообщений: 87
USD: 1.030
По умолчанию

Ми ось їдемо на відпочинок в Карпати і плануємо декілька днів провести у Львові. Який готель можете порадити обрати?
никки вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.02.2024, 17:37   #4
pamejoy8
Форумчанин
 
Аватар для pamejoy8
 
Регистрация: 10.02.2021
Сообщений: 266
USD: 1.010
По умолчанию

Львів завжди вражає своєю атмосферою та гостинністю, а наш відпочинок у готелі Best Western Plus Market Square Lviv https://marketsquarelviv.com/ua/rooms-suites/ тільки підкріпив ці враження. Ми вибрали цей готель через його відмінне розташування поруч з головними визначними місцями. Номери відмінні - просторі, чисті та зі всіма зручностями. Радує також смачна кухня в ресторані готелю. Але найбільше запам'яталася нам дружня атмосфера та уважне ставлення персоналу. Це був чудовий досвід, який ми з нетерпінням хочемо повторити в майбутньому.
__________________
Жизнь идет по маслу
pamejoy8 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 18:02. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com