Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Стройка и ремонт

Важная информация

Стройка и ремонт Купля/продажа строительных материалов, услуги по строительству и ремонту

Ответ
 
Опции темы
Старый 20.11.2023, 22:43   #1
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 476
USD: 1.110
По умолчанию Покупка дуплекса в Бучі

Привіт усім! Планую придбати дуплекс в Бучі і хочу попросити вашої допомоги та поради. Можливо, хтось вже має досвід у цьому питанні. Що мені варто врахувати при виборі компанії, яка буде займатися цим? Можливо, у когось є власний дуплекс в Бучі, і ви можете порекомендувати хорошу компанію чи поділитися своїм досвідом? Буду вдячний за будь-які поради!
olezhek вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.11.2023, 22:44   #2
lexeto
Форумчанин
 
Регистрация: 28.06.2020
Сообщений: 237
USD: 1.110
По умолчанию

Привіт! Я вже кілька років тому купував дуплекс в Бучі, і можу порекомендувати тобі компанію Green Life. Вони спеціалізуються на комфортабельному житлі, і, здається, мають кілька проєктів в цьому регіоні. Мій досвід з ними був позитивний, і дуплекс вийшов дуже якісний. Звертайся до них, можливо, це буде корисно!
lexeto вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.11.2023, 22:44   #3
tikig158
Форумчанин
 
Регистрация: 28.06.2020
Адрес: Киев
Сообщений: 126
USD: 1.050
По умолчанию

Якщо ти обираєш Green Life, то варто врахувати, що на сусідній вулиці розташовані дитячий садок та школи. Також є зупинка транспорту в напрямку Буча-Київ. За 5 хвилин прогулянки від будинку знаходиться амбулаторія сімейної медицини, фітнес-центр, ресторани, парк Бучанський та торгові центри. Це може вплинути на твій вибір.
tikig158 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.11.2023, 22:44   #4
polet
Форумчанин
 
Регистрация: 20.07.2020
Сообщений: 246
USD: 1.110
По умолчанию

Дуплекси Toscana Home в Бучі https://green-life.co.ua/toscana-home-dupleks/ ідеальний вибір для комфортного та зручного життя. Знаходячись лише за 20 хвилин від Києва, вони пропонують унікальну можливість поєднати спокійне міське життя з легким доступом до столичних зручностей. Розташування на сусідній вулиці дитячого садка та шкіл №2, 5 робить цей варіант ідеальним для сімей із дітьми.
Зручна зупинка транспорту в напрямку Буча-Київ дозволяє швидко та легко пересуватися в обидва напрямки, забезпечуючи плавний транспортний доступ до міста та його околиць. Крім того, лише за 5 хвилин прогулянки від будинку розташована амбулаторія сімейної медицини, що важливо для забезпечення медичного обслуговування сім'ї.
polet вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 21:19. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com