Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Стройка и ремонт

Важная информация

Стройка и ремонт Купля/продажа строительных материалов, услуги по строительству и ремонту

Ответ
 
Опции темы
Старый 03.03.2023, 11:42   #1
roman1970
Форумчанин
 
Регистрация: 02.11.2021
Сообщений: 98
USD: 1.020
По умолчанию Где купить автоматику в Киеве?

Добрый день. Нам нужно заменить ворота на даче, но не знаем где заказать автоматику к ним, не подскажете?
roman1970 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.03.2023, 13:46   #2
arsenchuk3
Форумчанин
 
Регистрация: 29.07.2021
Сообщений: 123
USD: 0.030
По умолчанию

Вы можете заказать если перейти на сайт avtomatika. Они давно специализируются на таком и имеют много разных систем автоматики для распашных и откатных ворот, качество хорошее и цены приятные, у нас не было с установкой проблем, ведь на сайте смогли все детально объяснить, рекомендую.
arsenchuk3 вне форума   Ответить с цитированием
Старый Вчера, 16:09   #3
Ива
Форумчанин
 
Аватар для Ива
 
Регистрация: 13.09.2019
Сообщений: 183
USD: 1.030
По умолчанию

Я майстер з великим досвідом у металообробці і зараз розшукаю дійсно надійну компанію для нового проєкту. Нам потрібно виготовлення металевих виробів високої точності, і я хочу знайти таке місце, де вони зможуть забезпечити високу якість обслуговування та виконання замовлень. Може хтось може порекомендувати місце, де вже мали добрий досвід співпраці? Цікавить передусім компанія, яка має сучасне обладнання і може працювати з складними проектами.
Ива вне форума   Ответить с цитированием
Старый Вчера, 16:12   #4
дедуля
Форумчанин
 
Аватар для дедуля
 
Регистрация: 07.02.2021
Сообщений: 105
USD: 1.020
По умолчанию

Ваш запит дуже вчасний, адже я нещодавно мала чудовий досвід співпраці з компанією RHT Україна, яка спеціалізується на металообробці і може забезпечити вас усім необхідним для вашого проєкту. Вони використовують дійсно сучасне обладнання та мають багатий досвід у роботі з різними металами, включаючи складні проекти на замовлення. Зокрема, мені довелося працювати з ними при розробці комплексних компонентів для виробництва, і результати перевершили всі мої очікування. Особливо хочу відзначити комплект фурнітури до 1200кг https://rolling-hitech.com.ua/ua/vid...ekt-do-1200kg/ . Це демонструє їхні здібності у виготовленні металевих конструкцій великої ваги. Я впевнена, що вони зможуть задовольнити ваші потреби в металообробці, виконавши замовлення на високому рівні.
дедуля вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 17:28. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com