Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Спорт

Важная информация

Спорт Спортивное и туристическое оборудование и инвентарь, снаряжение, одежда. Кружки и секции.

Ответ
 
Опции темы
Старый 19.09.2023, 12:05   #1
Jann
Форумчанин
 
Аватар для Jann
 
Регистрация: 21.03.2020
Сообщений: 200
USD: 1.170
По умолчанию Коли уже буде доступний Айфон 15?

Всім любителям техніки Apple, таке питання. Чи варто купувати телефон Айфон 15? Чи ходити із 14? Чим відрізняється нова модель від старої, хто дивився докладний огляд, чекаю на вас у коментарях.
Jann вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.09.2023, 12:06   #2
Darim
Форумчанин
 
Регистрация: 21.03.2020
Сообщений: 173
USD: 1.130
По умолчанию

Поход він відрізняється тільки дисплеєм, точніше розміром дисплея. Він буде трохи більше, а по начинці не знаю, мені здається, що там практично немає змін, ну користувач не помітить.
Darim вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.09.2023, 12:07   #3
Rebbeka
Форумчанин
 
Аватар для Rebbeka
 
Регистрация: 26.09.2019
Сообщений: 286
USD: 1.060
По умолчанию

Останнім часом все більше моїх знайомих переходять на техніку Apple. Мені здається, що це понти. Я для себе вирішив, що не купуватиму айфон чисто з принципу, не хочу бути як усі.
Rebbeka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.09.2023, 12:10   #4
Себастян
Форумчанин
 
Аватар для Себастян
 
Регистрация: 09.10.2020
Сообщений: 132
USD: 1.100
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Rebbeka Посмотреть сообщение
Останнім часом все більше моїх знайомих переходять на техніку Apple. Мені здається, що це понти. Я для себе вирішив, що не купуватиму айфон чисто з принципу, не хочу бути як усі.
Ну чому ж користувачі не помітять змін, якщо вони торкнулися практично всіх характеристик телефону. У статті вже розповіли, які ціни на айфон 15 https://allo.ua/ua/products/mobile/s...iphone_15_pro/ будуть в Україні, так само можете подивитися, як він виглядатиме. Я планую купувати модель телефону Apple iPhone 15 mini мені вона найбільше подобається, за всіма характеристиками, зовнішнім виглядом і найголовніше, за габаритами. Зараз у мене така сама модель, тільки стара модель.
Себастян вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 20:53. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com