Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Разное

Важная информация

Разное Покупка/продажа всего, что не вошло в предыдущие разделы

Ответ
 
Опции темы
Старый 28.08.2023, 13:49   #1
LaraK
Форумчанин
 
Аватар для LaraK
 
Регистрация: 04.09.2019
Сообщений: 86
USD: 1.010
По умолчанию Чим очищаєте свої басейни?

Привіт усім! У мене є басейн у дворі, і я постійно шукаю оптимальний спосіб його очищення. Які методи ви використовуєте для очищення своїх басейнів? Чи можете порадити ефективні засоби для підтримання води у чистоті та безпечності? Чекаю на ваші поради!
LaraK вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.08.2023, 14:14   #2
Стритрейсер
Форумчанин
 
Аватар для Стритрейсер
 
Регистрация: 26.12.2017
Адрес: Харьков
Сообщений: 335
USD: 1.080
Отправить сообщение для Стритрейсер с помощью ICQ
По умолчанию

Привіт! Я особисто використовую солевий фільтр для очищення свого басейну. Він допомагає підтримувати баланс хімічних речовин у воді і не вимагає так частої заміни як пісочний фільтр. Також корисно використовувати плаваючі хлорувальники для додаткової дезінфекції.
Стритрейсер вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.08.2023, 14:18   #3
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 774
USD: 1.100
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию

Привіт! Я зазвичай використовую активний кисень для очищення води в басейні. Він менше агресивний до шкіри та очей, ніж хлор, але все ж забезпечує ефективну дезінфекцію. Також важливо регулярно очищати фільтр від бруду та спільно з басейном використовувати спеціальні препарати для уникнення розвитку водоростей.
Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.08.2023, 14:25   #4
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 476
USD: 1.110
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от LaraK Посмотреть сообщение
Привіт усім! У мене є басейн у дворі, і я постійно шукаю оптимальний спосіб його очищення. Які методи ви використовуєте для очищення своїх басейнів? Чи можете порадити ефективні засоби для підтримання води у чистоті та безпечності? Чекаю на ваші поради!
Привіт. Насправді для догляду за басейном треба мати багато засобів для очищення. Хлор, альгіциди, коагулянти та флокулянти. Тоді вода завжди буде чистою та прозорою. Я недавно відкрив для себе онлайн магазин "Аквадоктор" https://aquadoctor.ua/ua/ , де можна знайти все необхідне для догляду за басейнами. У них є широкий вибір фільтрів, засобів для прибирання прибирання, а також хімічних засобів, таких як дезінфікуючі таблетки, pH регулятори та засоби для видалення водоростей. Ми також радимо консультантів, які готові надати індивідуальну підтримку та поради щодо обрання оптимального рішення для вашого басейну. Відвідайте цей магазин, і ви знайдете все необхідне для того, щоб ваш басейн завжди залишався чистим і придатним для купання.
olezhek вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 23:09. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com