Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Разное

Важная информация

Разное Покупка/продажа всего, что не вошло в предыдущие разделы

Ответ
 
Опции темы
Старый 17.05.2024, 09:14   #1
tikig158
Форумчанин
 
Регистрация: 28.06.2020
Адрес: Киев
Сообщений: 130
USD: 1.040
По умолчанию Як видалити застосунки на айфоні?

Привіт, усім! Як видалити застосунки на айфоні? Я купив новий iPhone і почав встановлювати різні додатки, але тепер хочу видалити деякі з них, оскільки вони займають багато місця і я ними майже не користуюся. Чув, що є декілька способів це зробити, але не впевнений, який з них найкращий і найпростіший. Чи можете ви поділитися своїм досвідом та порадами щодо цього питання? Можливо, є якісь нюанси або лайфхаки, про які я не знаю?
tikig158 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.05.2024, 09:14   #2
lexeto
Форумчанин
 
Регистрация: 28.06.2020
Сообщений: 245
USD: 1.080
По умолчанию

Я стикався з такою ж проблемою, коли купив свій перший айфон. Найпростіший спосіб видалити застосунки – це робити це безпосередньо з домашнього екрану. Тобі потрібно просто натиснути і утримувати іконку застосунка, який ти хочеш видалити, поки не з'являться значки хрестиків у верхньому куті. Після цього натискаєш на хрестик і підтверджуєш видалення.
lexeto вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.05.2024, 09:15   #3
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 485
USD: 1.090
По умолчанию

Існує корисний спосіб видалення застосунків, особливо якщо у вас встановлено багато додатків, і ви хочете зробити це більш організовано. Це можна зробити через App Store. Відкрийте App Store, натисніть на свій профільний значок у верхньому правому куті, потім перейдіть до розділу "Придбані" або "Підписки". Тут можна побачити всі ваші застосунки і видалити непотрібні прямо звідси.
olezhek вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.05.2024, 09:15   #4
polet
Форумчанин
 
Регистрация: 20.07.2020
Сообщений: 254
USD: 1.080
По умолчанию

Привіт усім! Якщо ви хочете дізнатися більше про різні способи та нюанси видалення застосунків на айфоні https://blog.foxtrot.com.ua/mobilna-...-eksperta.html рекомендую звернути увагу на блоги, присвячені цій темі. Блоги часто містять детальні інструкції та нові лайфхаки, які можуть виявитися дуже корисними. Наприклад, на вище зазначеному сайті є багато статей про те, як видалити застосунки на iPhone, з покроковими інструкціями та навіть відео-уроками.
Також там можна знайти інформацію про те, як оптимізувати використання простору на вашому пристрої, як налаштувати автоматичне видалення рідко використовуваних додатків та багато інших корисних порад. Це справді допоможе зробити ваш досвід користування айфоном більш комфортним та ефективним.
polet вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 21:09. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com