Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Детскй мир

Важная информация

Детскй мир Товыры для наших деток: игрушки, одежда, питание и пр.

Ответ
 
Опции темы
Старый 18.01.2024, 18:01   #1
Себастян
Форумчанин
 
Аватар для Себастян
 
Регистрация: 09.10.2020
Сообщений: 132
USD: 1.100
По умолчанию Де можна купити якісний конструктор Лего?

Привіт, товариші! Шукаю іграшку для свого сина, і LEGO здається чудовим варіантом. Де найкраще придбати LEGO конструктори, і чому саме вони так популярні?
Себастян вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.01.2024, 18:02   #2
Darim
Форумчанин
 
Регистрация: 21.03.2020
Сообщений: 173
USD: 1.130
По умолчанию

Я часто купую LEGO конструктори для своїх дітей в спеціалізованих магазинах іграшок або в тематичних відділах великих супермаркетів. Ці конструктори популярні завдяки високій якості, розвивальному аспекту та безпеці гри.
Darim вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.01.2024, 18:03   #3
Rebbeka
Форумчанин
 
Аватар для Rebbeka
 
Регистрация: 26.09.2019
Сообщений: 286
USD: 1.060
По умолчанию

Мої діти самі собі обирають лего, тому що вгодити їм тяжко. На свята зазвичай дарую їм гроші, а потім ми разом йдемо і обираємо їм подарунки, так їм подобається набагато більше.
Rebbeka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.01.2024, 18:04   #4
Jann
Форумчанин
 
Аватар для Jann
 
Регистрация: 21.03.2020
Сообщений: 200
USD: 1.170
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Rebbeka Посмотреть сообщение
Мої діти самі собі обирають лего, тому що вгодити їм тяжко. На свята зазвичай дарую їм гроші, а потім ми разом йдемо і обираємо їм подарунки, так їм подобається набагато більше.
Вітаю! Дійсно, всі діти люблять лего, мої на кожне свято просять саме такий подарунок. На новий рік купив набір LEGO Ninjago https://maudau.com.ua/category/konst...o=lego-ninjago для своїх синів в Маудау і це була одна з найкращих іграшок, які ми коли-небудь купували.
Набір був дуже якісним, із бездоганною деталізацією. Мої діти проводять години, граючи з ним, розвиваючи свою творчість та моторику. Також на сайті я знайшов великий вибір наборів LEGO, що дозволило мені вибрати найкращий варіант для моїх дітей.
Jann вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 23:56. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com