Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Общение > Разное

Важная информация

Разное Все остальное

Ответ
 
Опции темы
Старый 04.09.2023, 15:19   #1
Стритрейсер
Форумчанин
 
Аватар для Стритрейсер
 
Регистрация: 26.12.2017
Адрес: Харьков
Сообщений: 335
USD: 1.080
Отправить сообщение для Стритрейсер с помощью ICQ
По умолчанию Недороге лікування зубів у Києві

Привіт усім! Шукаю недорогу стоматологічну клініку в Києві для лікування зубів. Маєте якісь рекомендації або власні досвіди? Буду вдячний за поради та відгуки про клініки, де можна отримати якісне обслуговування за доступну ціну.
Стритрейсер вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.09.2023, 15:25   #2
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 774
USD: 1.100
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию

Привіт! Я нещодавно був в стоматологічній клініці в Києві. Зараз там діє акція на лікування карієсу та професійне чищення зубів зі значними знижками. Я задоволений якістю обслуговування та цінами. Можу дати контакти стоматолога, до якого я конкретно ходив.
Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.09.2023, 15:31   #3
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 476
USD: 1.110
По умолчанию

Привіт! Я також відвідав клініку Smile у Києві. Моє враження - дуже позитивне. Ціни є досить прийнятними, а лікарі працюють професійно та уважно. Для мене це було важливим, оскільки я мав складний випадок. Рекомендую звернутися до них для консультації та обговорення цін.
olezhek вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.09.2023, 16:36   #4
LaraK
Форумчанин
 
Аватар для LaraK
 
Регистрация: 04.09.2019
Сообщений: 86
USD: 1.010
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Стритрейсер Посмотреть сообщение
Привіт усім! Шукаю недорогу стоматологічну клініку в Києві для лікування зубів. Маєте якісь рекомендації або власні досвіди? Буду вдячний за поради та відгуки про клініки, де можна отримати якісне обслуговування за доступну ціну.
Привіт! Радий поділитися своїм досвідом щодо стоматологічної клініки Smile в Києві. Я обрав цю клініку на пораду друзів, і не пожалкував. Перш за все, їхні ціни значно нижчі, ніж в інших клініках у місті, і це не впливає на якість наданого лікування. Лікарі та медсестри у Smile дуже привітні та професійні. Вони докладають максимальних зусиль, щоб зробити ваш візит максимально комфортним.
Клініка обладнана сучасними технологіями та медичним обладнанням, що гарантує високу якість надання https://smile-dent.kiev.ua/stoimost/ стоматологічних послуг. Також, що важливо, у них є різні види розстрочки та програми лояльності, які допомагають розділити витрати на лікування на декілька оплат. Це дуже зручно, якщо у вас обширне лікування або потрібна дорога процедура.
LaraK вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 07:44. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com