PDA

Просмотр полной версии : Ліфти


ПутьДорожка
02.07.2019, 12:19
Усім привіт. Хочу купити ліфт для встановлення у торговому центрі, але не знаю, до якої компанії можна звернутися з проханням – декілька варіантів запропонувати для розгляду. Впевнена, що комусь з вас уже приходилося співпрацювати з компаніями, які продають ліфти.

ЛунныйСвет
02.07.2019, 14:20
Усім привіт. Хочу купити ліфт для встановлення у торговому центрі, але не знаю, до якої компанії можна звернутися з проханням – декілька варіантів запропонувати для розгляду. Впевнена, що комусь з вас уже приходилося співпрацювати з компаніями, які продають ліфти.

Так, доводилося. Не так давно я продивилася більше десяти каталогів з ліфтами, та вирішила зупинити свій вибір на одному лише варіанті. Сюди https://liftportal.com.ua/ua/ раджу вам заглянути, бо там невисокі ціни представлені, є можливість одразу консультацію грамотного спеціаліста отримати і вже потім оформлювати своє замовлення. На головній сторінці написано, що є можливість завжди отримати знижку, а також безкоштовну доставку для постійних клієнтів – ці аспекти прошу прийняти до уваги.