PDA

Просмотр полной версии : Картонні коробки


ПутьДорожка
10.10.2018, 09:59
Привіт, усім. Мені подобається розвивати мій бізнес – разом з найкращим другом займаємося виготовленням яскравих футболок з незвичайними принтами. Скажіть, може ви знаєте, де можна купити недорогі коробки дерев’яні для упаковки у Києві?

ЛунныйСвет
10.10.2018, 14:23
Привіт, усім. Мені подобається розвивати мій бізнес – разом з найкращим другом займаємося виготовленням яскравих футболок з незвичайними принтами. Скажіть, може ви знаєте, де можна купити недорогі коробки дерев’яні для упаковки у Києві?

Знаю, можу порадити дуже крутий інтернет магазин, який займається реалізацією таких коробочок. Вони коштують, якщо брати оптом дуже мало і у вас є можливість за короткий проміжок часу вирішити питання з придбання таких товарів. Купити картонні коробочки у Києві можна тут https://pack.ua/kartonnyye-korobki-v-nalichii/ вони коштують зовсім небагато, тим паче у вас є вибір, які саме коробочки придбати, чи взагалі замовити виготовлення картонок, які саме вам потрібні. У любому випадку треба проконсультуватися зі спеціалістами, які працюють у цьому інтернет магазині і раджу не загубити цей шанс.